Vertikální žaluzie

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE ELEGANTNĚ DOPLNÍ VÁŠ INTERIÉR
NAHRADÍ ZÁCLONY NEBO ZÁVĚSY

Vertikální žaluzie jsou hojně používány do komerčních prostor kanceláří, ordinací, prodejen, společenských místností, jelikož jejich předností je schopnost zaclonit velké plochy a přitom celkový dojem z prostoru je provzdušněný a elegantní. Plnohodnotně nahrazují záclony a závěsy. Lamely díky antistatické úpravě a barevné a tvarové stálosti vyžadují minimální nároky na údržbu. Nabízíme je v široké škále materiálů a barevných odstínů a tím je snadné vkusně a moderně sladit vaši kancelář či domov.

Reprezentativní doplněk do vašeho pracovního zázemí.

Elegantně doplní váš interiér. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.

STANDARD

Žaluzie určená pro zastínění velkých prosklených stěn, oken nebo pro předělení velkých místností. Možnost osazení látkovou lamelou o šířce 127 mm, 89 mm nebo plastovou lamelou. Max. šířka: 6m / max. výška: 4m Min. šířka: 23cm Max. plocha: 16m²

Poptávka
Zaujaly Vás naše produkty?

Specializujeme se na výrobu oken, dveří a garážových vrat. Nabízíme široký sortiment výrobků také v oblasti stínící techniky. Jsme spolehlivým partnerem pro vaše obchody díky kvalitě, spolehlivosti a individuálnímu přístupu.

Kontaktujte nás

Hledáme nové partnery ke spolupráci

Naše portfolio výrobků je jedním z největších na trhu
Kromě oken a dveří vyrábíme také:

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

01

Showroom

02

E-mail

spoluprace@bohemiaokno.cz