Hliníková okna & dveře

Česká výroba kvalitních oken a doplňků
Hliníková okna a dveře jsou vhodná pro všechny druhy staveb,

ať už se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy, rodinné domky, zimní zahrady nebo jen prosklená zádveří, závětří a světlíky. Hliníkový systém nabízí architektům a konstruktérům sortiment výrobku, které jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení.

Výborné tepelně izolační vlastnosti mají hliníková okna díky izolační zóně zabudované v rámu, která je v prémiových řadách vyplněna speciální PU pěnou.

Hliníkové profily jsou dostupné v lakované verzi ve všech barevných odstínech RAL (také dvojbarevné, rustikální a imitující dřevo), dále pak anodizované (ELOX) v barvě: zlatá, tmavohnědá, šampaň nebo v odstínu přírodní hliník.

Hlavní přednosti našich hliníkových oken a dveří

 • Tvarová i barevná stálost
 • Výborné tepelně izolační vlastnosti
 • Vysoká akustická izolace - TZI 3 ve standardu
 • Cenová dostupnost
 • Odolnost proti vlivům prostředí a snadná údržba
 • Dlouhá životnost

BLYWEERT OLYMPIA HI

Systém Olympia HI je tříkomorový okenní/ dveřní systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu. Jde o moderní nejlepší systém v sortimentu Blyweert Aluminium. Je tvořen dvěma uzavřenými hliníkovými profily spojenými 40 mm širokými dělícími pásky z materiálu ABS s integrovanou patentovanou pěnovou vložkou, která zcela zabraňuje průchodu chladu na vnitřní interiérovou polovinu profilu, sloužící jako přerušení tepelného mostu. Stavební hloubka 82mm.

 • Stavební hloubka 82 mm
 • 3-komorový systém s přerušeným tepelným mostem
 • Výborné tepelně-izolační vlastnosti díky integrované izolační výplni
 • Ideální pro pasivní domy

Uf ≥ 1,01 W/K.m²
UW ≥ 0,73 W/K.m²

Více o produktu Kontaktujte nás

BLYWEERT TRITON HI

Systém Triton HI+ je tříkomorový okenně-dveřní systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu. Okna, dveře a prosklené stěny Triton HI+ v kombinaci s izolačním trojsklem dosahují velice nízkých hodnot součinitele prostupu tepla a splňují přísné doporučené požadavky na tepelnou ochranu budov. Je výhodným a cenově přijatelným řešením pro rodinné a bytové domy. Stavební hloubka 72mm

 • Stavební hloubka 72 mm
 • 3-komorový systém s přerušeným tepelným mostem
 • PE pěna mezi křídlem a sklem pro zlepšení tepelně-izolačních vlastností

Uf ≥ 1,8 W/K.m²
UW ≥ 1,0 W/K.m²

Více o produktu Kontaktujte nás

BLYWEERT KOLOS HI

Systém KOLOS HI je tří komorový posuvný systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu. Systém je tvořen dvěma uzavřenými hliníkovými profily spojenými širokými dělícími pásky z ABS materiálu s integrovanou vložkou, která dělí chladný vzduch od teplého, sloužící jako přerušení tepelného mostu. Zdvižně posuvné dveře lze zcela zapustit do podlahy pro bezbariérový přechod. Rozměry HS portálu mohou přesahovat 10m na šířku a 3m na výšku. Díky kování GU je zajištěno komfortní ovládání i rozměrnějších křídel. Systém Kolos HI dokáže splnit ty nejnáročnější požadavky projektantů, architektů včetně speciálních požadavků zákazníků.

 • stavební hloubka 159mm
 • 3-komorový posuvný systém s přerušením tepelného mostu
 • rozměry dle individuálních požadavků

Uf=2,0 W/m2K
Uw= 1,1 W/m2K (vypočtená hodnota pro prvek 4000x2400mm s trojsklem Ug=0,5)

Více o produktu Kontaktujte nás
Zaujaly Vás naše produkty?

Specializujeme se na výrobu oken, dveří a garážových vrat. Nabízíme široký sortiment výrobků také v oblasti stínící techniky. Jsme spolehlivým partnerem pro vaše obchody díky kvalitě, spolehlivosti a individuálnímu přístupu.

Kontaktujte nás

Hledáme nové partnery ke spolupráci

Naše portfolio výrobků je jedním z největších na trhu
Kromě oken a dveří vyrábíme také:

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

01

Showroom

02

E-mail

spoluprace@bohemiaokno.cz

Zavřít

PRODEJ NEPŘERUŠEN
Naši zaměstnanci jsou připraveni odpovídat na vaše dotazy a vytvářet Vám ty nejvýhodnější nabídky na náš sortiment.