Textilní rolety

DOKONALÉ ZASTÍNĚNÍ
STÁLE VÍCE OBLÍBENĚJŠÍ INTERIÉROVÉ STÍNĚNÍ

Textilní roletky jsou praktické a ideální dekorační stínící doplňky. Ovlivňují vzhled vašich místností a proto je dodáváme v široké nabídce typů textilních roletek, odstínů a druhů látek, které umožňují sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného řešení interiéru.

Rolety DEN / NOC
VOLBA INTENZITY ZASTÍNĚNÍ A KOMPLEXNÍHO BAREVNÉHO SLADĚNÍ

Textilní roletky den a noc jako první svým systémem střídáním dvou horizontálních pruhů z průhledné a neprůhledné látky nabízí plynulou regulaci světla. Tyto pruhy umožňují při stahování a vytahování roletky různý poměr překrývání a tím i různou absorpci světla pronikajícího do místnosti. Textilní roletky den a noc využívají dohromady jak vlastnosti žaluzií tak i dekorativnosti látkových roletek. V interiérech působí svěže a podtrhují jeho vzhled.

JAZZ 17, 32, EXPERT

Jednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.

Poptávka

COLLETE PLUS, XL

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.

Poptávka

OPTIMA, OPTIMA MINI

Roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem. Box roletky je hliníkový, u roletky mini plastový. Látka je vedena v hliníkových vodících lištách, u mini ve vodících lištách plastových. Je určená pro montáž na křídlo okna.

Poptávka

OPUS

Jednoduchá, volně visící textilní roletka s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjením látky určená pro montáž přímo na zeď, nebo strop.

Poptávka

STREAM PLUS, STREAM S

Textilní roletka tradiční konstrukce s pružinovým mechanismem navíjení látky, určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.

Poptávka

JAZZ 17 DEN / NOC

Jednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky určená hlavně pro montáž na rám okna.

Poptávka

JAZZ EXPERT DEN / NOC

Jednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky určená hlavně pro montáž na stěnu.

Poptávka

COLLETE XL DEN / NOC

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.

Poptávka

OPTIMA DEN / NOC

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na rám okna. S krytem návinu a vodícími lištami.

Poptávka

OPUS DEN / NOC

Jednoduchá volně visící textilní roletka s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky pro montáž přímo na zeď, nebo strop.

Poptávka
Zaujaly Vás naše produkty?

Specializujeme se na výrobu oken, dveří a garážových vrat. Nabízíme široký sortiment výrobků také v oblasti stínící techniky. Jsme spolehlivým partnerem pro vaše obchody díky kvalitě, spolehlivosti a individuálnímu přístupu.

Kontaktujte nás

Hledáme nové partnery ke spolupráci

Naše portfolio výrobků je jedním z největších na trhu
Kromě oken a dveří vyrábíme také:

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

01

Showroom

02

E-mail

spoluprace@bohemiaokno.cz