Venkovní žaluzie

PLYNULÁ REGULACE PŘIROZENÉHO OSVĚTLENÍ A SLUNEČNÍHO ZÁŘENÍ
NABÍZÍME K DODÁNÍ NĚKOLIK TYPŮ VENKOVNÍCH ŽALUZIÍ

Venkovní žaluzie jsou velmi moderním a nejrozšířenějším exteriérovým stínícím prvkem. Jsou vhodné pro všechny typy oken rodinných domů, administrativních budov i průmyslových staveb. Díky široké škále barev a druhů profilů lamel lze velmi efektivně doladit architektonické cítění domu. Plynule regulují sluneční záření pronikající do místnosti a ovlivňují tepelné klima v interiéru. K dispozici je ovládání manuální, nebo motorové. Možné je také inteligentní ovládání žaluzií pomocí aplikace v telefonu, či tabletu.

Venkovní žaluzie a jejich výhody

  • plynulá regulace světla
  • vysoký stupeň zastínění lamelami Z
  • zamezení přehřívání interiéru

EXT50 / INT50

Lamely EXT50, INT50, EXT50V a F80 jsou lamely ve tvrau písmene C, na svých okrajích nemají falc, umožňují nejnižší možný nábal žaluzie.

Žaluzie EXT50 má boční vedení ocelovým lankem. Horní profil společně s balem lamel je možné překrýt krycím plechem. Žaluzie INT50 je bez vodících lanek.

Poptávka

C 80, C80S / C 65

Žaluzie s lamelou C65, C80 jsou nejrozšířenějším typem. Jsou osazeny lamelami ve tvaru C, které jsou vedeny po stranách ve vodících lištách a po svých okrajích jsou opatřeny falcem pro vyšší pevnost lamely. U těchto lamel nedochází k úplnému dovření žaluzie.

Poptávka

Z 90 / Z 70

Žaluzie Z70, Z90 mají lamely ve tvaru Z, což umožňuje lepší domykatelnost než u lamely tvaru C.  Na spodní straně lamel je těsnění snižující hlučnost. Jejich tvar je vyprofilován k nejlepšímu možnému zastínění a pevnosti lamel.

Poptávka
Zaujaly Vás naše produkty?

Specializujeme se na výrobu oken, dveří a garážových vrat. Nabízíme široký sortiment výrobků také v oblasti stínící techniky. Jsme spolehlivým partnerem pro vaše obchody díky kvalitě, spolehlivosti a individuálnímu přístupu.

Kontaktujte nás

Hledáme nové partnery ke spolupráci

Naše portfolio výrobků je jedním z největších na trhu
Kromě oken a dveří vyrábíme také:

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

01

Showroom

02

E-mail

spoluprace@bohemiaokno.cz