Posuvné dveře

Propojte své bydlení s přírodou!

Současným trendem bydlení v rodinném domě je propojení interiéru se zahradou. Posuvné dveřní systémy vám takové propojení zajistí. Velké moderní prosklené plochy pustí do interiéru množství světla a navíc se pohodlně dostanete na terasu a zahradu.

Vyrábějí se z hliníkových nebo plastových profilů, v široké paletě barev. Hliníkové HS portály lze konstruovat ve větších rozměrech než PVC portály.

Pro HS portály a posuvně - sklopné dveře je použito špičkové kování G-U.

Stejně jako u ostatních typů dveří nabízíme i zde množství doplňků (stínící technika, sítě proti hmyzu, různé typy klik atd.).

3 systémy posuvných dveří

HS portál - zdvižně-posuvné dveře hliníkové, představuje nejluxusnější provedení posuvných dveří. Odpovídají moderním trendům a požadavkům na co největší plochy skel, umožňují bezbarierový průchod na terasu a propojí tak obývací pokoj se zahradou. Dosahují skvělých tepelně-izolačních vlastností. Na výběr je jednostranné nebo i oboustranné ovládání, manipulace s nimi je velmi snadná.

HS portál - zdvižně-posuvné dveře plastové, umožňují stejné výhody propojení interiéru a exteriéru, jsou ovšem cenově výhodnější. Manipulace s nimi je velmi snadná, dveře se nejprve lehce samy nadzvednou otočením kliky a poté odsunou do strany po kolejnici za pevné velkoformátové okno.

Posuvně - sklopné dveře (PSK) - dveřní křídlo se odsouvá souběžně s rámem do strany před jeho pevnou část. Ovládání je řešeno pomocí tzv.“spřažené kliky“, která umožňuje snadné ovládání pohybu křídla dveří. Výhodou PSK dveří je možnost polohy křídla ventilace. Tento typ dveří není bezbariérový, nad podlahu vystupuje několik cm vysoký rám. Provedení jak plastové, tak i hliníkové.

HS PORTAL, ZDVIŽNĚ - POSUVNÉ DVEŘE - HLINÍKOVÉ

Tyto hliníkové zdvižně - posuvné dveře jsou ideální pro velké přechody do zimních zahrad nebo teras. Systém Kolos HI je v současnosti nejmodernějším systémem posuvných dveří s maximální tepelnou izolací využívající Spidertechnology®, která se skládá z tříkomorových hliníkových profilů, vyrobených z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Šířka stavební hloubky a křídel přeurčuje systému Kolos HI vynikající pevnostní a tepelné vlastnosti.

Pro HS portály se používá systémové kování G-U.

Více o produktu Kontaktujte nás

HS PORTAL, ZDVIŽNĚ-POSUVNÉ DVEŘE PLASTOVÉ

Tyto plastové zdvižně - posuvné dveře vykazují skvělé vlastnosti: množství přirozeného světla proudícího do interiéru, malé tepelné ztráty a vynikající hodnoty tepelné izolace. Ze stavební hloubky křídla 82,5 mm a pětikomorové geometrie vyplývá velmi dobrá tepelná izolace, která je standardem pro nízkoenergetické domy. S trojsklem lze navíc realizovat vynikající hodnoty Uw.

Pro HS portály se používá systémové kování G-U.

Více o produktu Kontaktujte nás

POSUVNĚ-SKLOPNÉ DVEŘE - PLASTOVÉ, HLINÍKOVÉ

Posuvně-sklopné dveře se kombinují s napevno instalovaným velkoformátovým oknem, přičemž kolejnice jsou součástí rámu, který je společný pro dveře i okno. Manipulace s dveřmi je snadná, přitáhnutím k sobě směrem do interiéru je uvolníte a následně odsunete po kolejnici. Dveře lze otevřít i na ventilaci.

Pro posuvně - sklopné dveře je použito systémové kování G-U.

Více o produktu Kontaktujte nás
Zaujaly Vás naše produkty?

Specializujeme se na výrobu oken, dveří a garážových vrat. Nabízíme široký sortiment výrobků také v oblasti stínící techniky. Jsme spolehlivým partnerem pro vaše obchody díky kvalitě, spolehlivosti a individuálnímu přístupu.

Kontaktujte nás

Hledáme nové partnery ke spolupráci

Naše portfolio výrobků je jedním z největších na trhu
Kromě oken a dveří vyrábíme také:

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

01

Showroom

02

E-mail

spoluprace@bohemiaokno.cz

Zavřít

PRODEJ NEPŘERUŠEN
Naši zaměstnanci jsou připraveni odpovídat na vaše dotazy a vytvářet Vám ty nejvýhodnější nabídky na náš sortiment.