Bambusové roletky

PŘÍRODNÍ "LOOK" DO VAŠEHO INTERIÉRU

ŠIROKÝ VÝBĚR PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ

Bambusové roletky jsou vyráběny z přírodních materiálů a tkanin různých vzorů a přírodních odstínů barev. Vytvářejí interiéry naprosto originální, s jedinečnou atmosférou. Roletky nabízíme ve třech typech s dvojím provedením navíjení, a to s navíjením, které probíhá rolováním do vzhledného balu nebo se stahováním, při kterém dochází k líbivému a pravidelnému řasení. Bambusové roletky najdou uplatněníjak v retro, tak i v moderních interiérech.

Naše produkty

ASHA

ASHA

Základní výrobek produktové řady bambusových roletek. Tkanina je rolována směrem nahoru do úhledného balu. Ovládání roletky je zajištěno provázkem a aretací s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastavit výšku stažení roletky.

Více
FEBA

FEBA

Jedná se o elegantní typ bambusové roletky. Tkanina se postupně skládá v horizontálních pruzích za sebou, čimž vzniká pravidelné řasení. Ovládání je zajištěno provázkem a aretací s brzdou, což umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny.

Více
EDESA

EDESA

Jedná se o posledního představitele bambusových roletek, který je vyráběn pouze z přírodní tkaniny juta. Ovládání je zajištěno navíjením na hřídel pomoci řetízku a mechanizmu s brzdou. Umožňuje libovolné nastavení výšky stažení ...

Více
 

Máte zájem o naše výrobky?
Neváhejte nás kontaktovat.