O firmě

 

Vážení obchodní partneři a odběratelé,

Česká společnost BOHEMIA OKNO, a. s. se specializuje na výrobu plastových oken, dveří i stínící techniky pro rodinné a bytové domy i průmyslové objekty. Součástí srotimentu jsou také hliníková okna z nejmodernějších materiálů.

Zákazníkům přinášíme kvalitní český výrobek, který je vyroben za použití moderních 6-ti komorových profilových systémů GEALAN. Německé profily GEALAN umožňují vysoký tepelně izolační standard Vašeho domova. Bezpečnost zajištuje kvalitní špičkové celoobvodové kování se zvýšenou bezpečnosti již ve standardu.

Spokojený zákazník je pro nás to nejdůležitější. Myslíme na Vás už při výrobě, a proto jsou naše okna vyráběna na nejpokrokovějších strojích značky ELUMATEC. Výrobní postupy jsou prověřeny standardem ISO 9001:2001.

Zákazníkům poskytujeme poradenství při výběru oken i dveří, ale také při získávání dotace Zelená úsporám. Koupí oken péče o naše klienty nekončí. Součástí služeb je kompletní odborná montáž vyškolenými pracovníky. Záruční a pozáruční servis je samozřejmostí.

Ke každému kvalitním plastovému oknu patří také doplňky pro komfortní bydlení. Nabízíme širokou paletu žaluzií, parapetů, sítí proti hmyzu či předokenních rolet. Zeptejte se našich pracovníků na bezplatné Zákaznické lince 800 100 461 nebo nahlédněte do on-line poptávky. Plastová okna a dveře od nás jsou zárukou špičkové kvality a nejnižší ceny na trhu.

Bohemia okno - OKNA S DOBRÝM VÝHLEDEM

Plastová a hliníková okna a dveře od společnosti Bohemia okno jsou vhodná pro všechny typy domů a budov. Využijte našich bohatých zkušenosti a vyberte si okna právě pro ten Váš.